BIST1.341,91%7.8985
USD7.8183%-0.72
EURO9,3222%-0.76
ALTIN453,15%-1.07
Akit HaberDünyaOğul Trump, karantinadaki vaktini silah temizleyerek geçireceğini duyurdu
Dünya

Oğul Trump, karantinadaki vaktini silah temizleyerek geçireceğini duyurdu

Donald Trump Jr, korona virüs testinin pozitif çıkması sonrası sosyal medya üzerinden takipçilerinden vakit geçirmek için tavsiyeler istedi. Trump Jr, ayrıca karantina süresince evde silahlarını temizleyeceğini belirtti.

22 Kasım 2020 11:39

ABD Başkanı Donald Trump'ın büyük oğlu oğlu Donald Trump Jr'ın koronavirüse yakalandığına dair ABD medyasında haberler yer almıştı. Trump Jr, sosyal medya hesabında paylaştığı bir videoda 'Görünüşe göre koronaya yakalandım' diyerek korona virüs testinin pozitif çıktığını ve karantinada olduğunu doğruladı.

Oğul Trump Jr, videoda yaptığı açıklamada hiçbir semptomu olmadığını fakat önlem olarak karantinaya girdiğini söyledi. Trump Jr, karantinadaki zamanı için destekçilerinden kitap veya film tavsiyesi yapma çağrısında bulundu ve "Birkaç gün yalnız zaman geçirebilirim. Sıkıcı hale gelmeden önce temizleyebileceğim çok sayıda silah var" dedi. 

"Belki birkaç test daha yaptırabilirim"

"Normal protokolleri takip edeceğim. Ciddiye alacağım yani. Başka bir şey yapmak için bir neden yok, ama yine de tamamen asemptomatiğim, tuhaf olan da bu" ifadelerini kullanan Trump Jr, oğluyla seyahate çıkmadan önce test edildikten sonra koronavirüs pozitif olduğunu öğrendiğini ayrıca testin yanlış sonuç verme ihtimaline karşı belki birkaç test daha yaptırabileceğini açıkladı. 

Yorum Yazın